Ubezpieczenia komunikacyjne

Zaproponujemy Państwu ubezpieczenie, które pomoże w sytuacji, kiedy spowodujesz wypadek, a także zabezpieczymy szyby, opony i zapewnimy holowanie pojazdu w razie potrzeby.

OC/AC

Assistance

NNW

Ubezpiecz samochód i siebie !

Mając na uwadze bezpieczeństwo każdego kierowcy, zachęcamy do rozszerzenia ubezpieczenia OC samochodu o dodatkowe ubezpieczenie AC wraz z Assistance i NNW. Ochronimy Państwa przed ponoszeniem wysokich kosztów napraw pojazdu oraz leczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń oraz zapewnimy tym samym wsparcie bliskim i pasażerom.

Ubezpieczenia OC/AC w Smart Ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC/AC

Obejmuje

W przypadku, kiedy dochodzi do zdarzenia na drodze z winy naszego klienta, ubezpieczenie OC pokrywa koszty napraw pojazdów.

Wykupując ubezpieczenie OC razem z AC zapewniają Państwo sobie wypłatę odszkodowania w przypadku, kiedy samochód został skradziony. Istnieje również możliwość ubezpieczenia pełnego wyposażenia dodatkowego samochodu.

Posiadanie ubezpieczenia AC gwarantuje również wpłatę środków lub naprawę samochodu w momencie uszkodzeń powstałych w wyniku zdarzeń losowych, pożaru, gradobicia lub powodzi, a także ze zderzenia ze zwierzęciem. 

Assistance

Obejmuje

Assistance ułatwia sytuację, kiedy staniemy na drodze w wyniku awarii lub wypadku.  W zależności od wariantu, oferujemy holowanie na terenie Polski bez limitu lub z limitem kilometrów.

Wykupując opcję z Assistance istnieje również możliwość wyboru oferty razem z holowaniem poza granicami kraju.

W przypadku, kiedy naprawa nie jest skomplikowana i jest możliwa do naprawy na miejscu, wykwalifikowani fachowcy dokonają naprawy na miejscu, aby można było kontynuować podróż.

Ubezpieczenie NNW

Obejmuje

W przypadku zajścia wypadku, w którym ucierpi kierowca lub pasażer, towarzystwo ubezpieczeniowe pokrywa koszty leczenia poszkodowanych.

W zależności od wariantu ubezpieczenie obejmuje trwałe uszkodzenie ciała i niezdolność do pracy poszkodowanych.

W sytuacjach, takich jak śmierć, towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaca odszkodowanie rodzinie i bliskim wskazanym w polisie.

Ubezpieczenie dostosowane do potrzeb każdego wymagającego klienta.

Każda propozycja ubezpieczenia dobierana jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu wyselekcjonowania i dobrania odpowiedniej oferty ubezpieczenia komunikacyjnego.
W Smart Ubezpieczenia znajdą Państwo ubezpieczenie samochodu każdej marki.

OC/AC

NNW

Oferujemy Ubezpieczenia komunikacyjne

Ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych

Znane i sprawdzone Towarzystwa Ubezpieczeniowe w jednym miejscu.